:: Aktualności
  :: Archiwum
  :: Kontakt


Koniec akcji ze zbiórką pieniędzy dla Krzysztofa Kononowicza
22 grudnia 2010
20 grudnia dobiegła końcowi akcja zbierania pieniędzy na konto organizatora akcji zbierania pieniędzy dla Krzysztofa Kononowicza. Jak poinformował na swoim blogu Pan Łukasz Szumilak, łącznie zebrane zostało 5859,13zł.
22 grudnia około godziny 15 w domu Krzysztofa Kononowicza pojawił się organizator akcji wraz ze swoimi przyjaciółmi. Wydarzenie to było obserwowane i relacjonowane przez lokalnych dziennikarzy i fotoreporterów z regionalnych gazet. Krzysztof Kononowicz był wzruszony i podziękował przybyłym osobom, które dokonały opłacenia części z długów w postaci rachunków (dokonane zostały przelewy przez konto bankowe w internecie). Łączna kwota za zapłacone rachunki wyniosła około 2000zł. Następnie Pan Krzysztof wraz z gośćmi udał się na zakupy za pozostałe pieniądze ze zbiórki, w celu zakupu najpotrzebniejszych artykułów spożywczych m.in. na okres świąteczny (wigilia) oraz akumulatora do samochodu Lublin.
Niestety, choć bardzo byśmy chcieli zamieścić relację wideo z przebieg całej akcji, to niestety nie możemy tego zrobić, gdyż organizator akcji oraz jego przyjaciele nie zgodzili się na publikację materiału wideo w internecie...
Więcej informacji na temat całej akcji już wkrótce.
Na koniec jedno zdjęcie, na którym Pan Krzysztof Kononowicz pokazuje lokalnym fotoreporterom dokumenty i faktury, które zostały opłacone.