:: Aktualności
  :: Archiwum
  :: Kontakt


Krzysztof Kononowicz wystąpił w filmie fabularnym "Ciacho" - wkrótce premiera
02 stycznia 2010
Plotki na ten temat krążą już od kilku miesięcy a zatem informujemy o szczegółach. 24 lipca 2009 roku, Krzysztof Kononowicz wziął udział w nagraniach do polskiego filmu fabularnego pt. "Ciacho". Reżyserem filmu jest Patryk Vega - znany m.in. z reżyserii filmu i serialu "Pitbull" a także serialu "Kryminalni". W filmie "Ciacho" zagrają m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Cezary Żak, Tomasz Kot i wielu innych znanych polskich aktorów. Krzysztof Kononowicz w filmie wcielił się w rolę prokuratora, który ma za zadanie przedstawić zarzuty dla Basi - postaci granej przez Martę Żmudę-Trzebiatowską. W scenie z udziałem Krzysztofa Kononowicza wystąpił także wspomiany już wyżej znany aktor Cezary Żak, wcielający się w filmie w rolę komendanta policji.
Premiera filmu zapowiedziana jest na 8 stycznia 2010 roku, natomiast dzień wcześniej - 7 stycznia - ma odbyć się gala gdzie zaprezentowany zostanie film dla aktorów i dziennikarzy. Również Krzysztof Kononowicz planuje pojawić się na premierze filmu.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z 24 lipca 2009 roku z planu filmowego z udziałem Pana Krzysztofa Kononowicza.

Krzysztof Kononowicz oraz Cezary Żak:


Krzysztof Kononowicz oraz reżyser filmu - Patryk Vega:


Krzysztof Kononowicz na zdjęciu z Violettą Paprocką, znaną prezenterką telewizyjną a w filmie - odpowiedzialną za charakteryzację:


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Krzysztof Kononowicz rozdają autografy:


Aktorzy wcielający się w role uzbrojonych policjantów, obecnych w scenie z Krzysztofem Kononowiczem:


Krzysztof Kononowicz zażartował i przebrał się w strój policjanta w charakteryzatorni:


Sprzęt filmowy:


Krzysztof Kononowicz udziela wywiadu przed kamerą: